MENU GŁÓWNE
RADA GMINY
WÓJT GMINY
OŚWIADCZENIA MAJĄTKOWE
URZĄD GMINY
WYBORY
TABLICA OGŁOSZEŃ
ZAMIERZENIA I PROGRAMY
INFORMACJE O STANIE SAMORZĄDU
PODATKI I OPŁATY LOKALNE
KONTA BANKOWE
GMINNE JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE
SOŁECTWA
ORGANIZACJE POZARZĄDOWE
OCHRONA ŚRODOWISKA
PRZEJRZYSTA GMINA
DOST. DO INF. PUBLICZNEJ
BIP
PPWOW
POLSKA CYFROWA
System Informacji Przestrzennej
Jesteś tutaj:
WYKAZ SOŁTYSÓW Z TERENU GMINY JEDNOROŻEC
WYKAZ SOŁTYSÓW Z TERENU GMINY JEDNOROŻEC
L.p. | Imię i nazwisko | Adres zamieszkania |
Sołectwo (miejscowość) |
Telefon kontaktowy |
1. | Płocharczyk Tomasz |
Nakieł 16 06-323 Jednorożec |
Budy Rządowe, (m. Budy Rządowe, Budziska, Nakieł) |
|
2. | Kaczyńska Agata |
Drążewo Nowe 30 06-323 Jednorożec |
Drążdżewo Nowe | 508-270-364 |
3. | Wilga Marzena |
Dynak 19 06-323 Jednorożec |
Dynak | |
4. | Koper Renata |
ul. Długa 136 06-323 Jednorożec |
Jednorożec | 780-019-227 |
5. | Chmieliński Tomasz |
Kobylaki-Czarzaste 5 06-323 Jednorożec |
Kobylaki Czarzaste (m. Kobylaki – Konopki, Kobylaki Czarzaste) |
|
6. | Bruździak Marianna |
Kobylaki – Korysze 2 06-323 Jednorożec |
Kobylaki - Korysze | |
7. | Myslińska Agnieszka |
Kobylaki – Wólka 10 06-323 Jednorożec |
Kobylaki – Wólka | |
8. | Więcek Barbara |
Lipa 66 06-323 Jednorożec |
Lipa | |
9. | Białczak Adam |
Małowidz 69 06-323 Jednorożec |
Małowidz | |
10. | Wywigacz Stanisław |
Obórki 19 06-323 Jednorożec |
Obórki (m. Obórki, Przejmy) |
881-747-994 |
11. | Grabowski Waldemar |
Olszewka 87 06-323 Jednorożec |
Olszewka | 508-103-289 |
12. | Kucińska Beata |
Parciaki 125 06-323 Jednorożec |
Parciaki (m. Parciaki, Parciaki – Stacja) | 518-231-433 |
13. | Deptuła Józef |
Połoń 85 06-323 Jednorożec |
Połoń | |
14. | Barbara Panuś |
Stegna ul. Warszawska 55 06-323 Jednorożec |
Stegna | 508-264-098 |
15. | Asfeld Leszek |
Ulatowo-Dąbrówka 3 06-323 Jednorożec |
Ulatowo - Dąbrówka | 512-135-177 |
16. | Gołota Marek Kazimierz |
Ulatowo-Pogorzel 44 06-323 Jednorożec |
Ulatowo-Pogorzel |
798-816-940 |
17. | Niestępski Dariusz |
Ulatowo-Słabogóra 2 06-323 Jednorożec |
Ulatowo-Słabogóra | 506-515-220 |
18. | Abramczyk Joanna |
Żelazna Prywatna 26A 06-323 Jednorożec |
Żelazna Prywatna | 517-390-751 |
19. | Orzoł Kamila |
Żelazna Rządowa 34 06-323 Jednorożec |
Żelazna Rządowa 34 06-323 Jednorożec |
514-754-212 |